Uzyskaj 25zł na start i zarabiaj dalej za polecanie aplikacji znajomym

Monese to aplikacja w której zarabiamy 25zł za samą rejestrację. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że wszystko co jest tutaj opisane, jest całkowicie DARMOWE! (podczas rejestracji wybieramy darmowy plan)
Wchodzicie w AppStroe lub Sklep Play i pobieracie tą aplikację. Pamiętajcie żeby przy rejestracji wprowadzić KOD polecającego: FILI115
Bez tego kodu nie dostaniecie bonusu 25zł!

Następnie ustalamy sobie PIN do aplikacji oraz weryfikujemy numer telefonu by następnie przejść do wyboru konta walutowego. Wybieramy wedle uznania.  Po uzupełnieniu danych osobowych, Monese będzie chciało potwierdzić waszą tożsamość. Wszystkie dane są szyfrowane więc nie ma obaw. Ja osobiście przesłałem zdjęcia dowodu osobistego.
Weryfikacja danych następuje automatycznie, zdjęcia nie są przez nich przechowywane. Po kilku minutach mamy już aktywne konto.

Głównym warunkiem otrzymania bonusu jest wykonanie jednej płatności kartą monese w sklepie. Więc przechodzimy do aplikacji i zamawiamy DARMOWĄ kartę. Karta przychodzi zazwyczaj w 3-4 dni robocze więc bardzo szybko.

Gdy już otrzymacie kartę, aktywujcie ją w aplikacji pinem z listu.
Następnie dodajecie do konta minimalną kwotę za pomocą Polskiej karty, cała operacja jest w zupełności darmowa i Monese nie pobiera żadnych prowizji.

Gdy już doładujecie konto, idziecie do sklepu i płacicie za co tylko chcecie kartą Monese. Po pierwszej transakcji, na waszym koncie pojawi się bonus.

Po takiej operacji możecie normalnie wypłacić kasę w bankomacie lub po prostu płacić kartą w sklepie.

A teraz najlepsza część czyli polecanie znajomym tej aplikacji- Tutaj możecie już trochę dorobić. Zależy od ilości waszych znajomych!

W aplikacji znajduje się zakładka „zarabiaj”, każdy z waszych znajomych może zarejestrować się z waszego kodu i wtedy on i wy dostaniecie bonusową kwotę! Ilość zaproszonych osób jest nieograniczona!
Oczywiście każdy zaproszony musi wykonać jedną transakcję kartą aby każda ze stron otrzymała bonus.

Jesli macie jakieś pytania, piszcie na: Kontakt@pierwszye-milion.pl

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz